KONST / Litografier / Färglitografi 17409186
nr 1740 9186
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 19/180. Färglitografi, bildmått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:59:54
16/11 20:34:52